| AndroidHryAplikacie.sk | SK – CZ portál

Asus Zariadenia

Ukázal sa gamepad hernej konzoly Asus Game Box

recherche fille au pair Г©tГ© 2017 site rencontre nerd site de rencontre pour ado de 15 a 17 ans donde conocer parejas rencontres 1ere annУЉe secondaire matchmaking ultimate team https://allerweltshaus.de/gildo/1330 rencontre rdl http://diebrueder.ch/piskodral/1603 click here Trh s hernými konzolami na báze Android by podľa všetkého mala obohatiť aj spoločnosť ASUS. Pracuje na vlastnom hernom zariadení Asus Game Box, ktoré sa trochu poodhalilo vďaka Bluetooth SIG certifikovaniu. Môžeme sa pozrieť na bezdrôtový ovládač konzoly.

Gamed je podľa opisu priraďovaný k “Android systému pre herný trh”. Používa tiež USB 3.0 a disponuje 430 mAh batériou, ktorá vydrží 12 hodín hrania. Záber nám ukazuje klasicky vyzerajúci gamepad s rozložením podobným PlayStation. Ďalej podľa opisu Bluetooth SIG vieme, že konzola Asus Game Box má byť dostupná celosvetovo.

Nedozvedáme sa nič nové o hardvérovej špecifikácii. Podľa posledných benchmarkov by však konzolu mal poháňať chipset Tegra 4 a 2 GB RAM. Výbavu dopĺňa 8 GB úložného priestoru a Android 4.3.

(androidpolice.com)

       

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>