| AndroidHryAplikacie.sk | SK – CZ portál

Asus Tablety Zariadenia

ASUS možno pripravuje extra tenký tablet

test gratis dating sites source site http://www.imagesense.com.au/?fenfis=vacances-ucpa-rencontres&b12=e2 http://waocubo.com/maljavka/8107 http://www.paperiandco.com/mikidis/5675 online dating chat tips site de rencontre dans l'hГ©rault get link modele lettre site rencontre http://www.horse-previews.com/misisipoi/3989 Ak má niekto skúsenosti s Android tabletmi, tak je to rozhodne spoločnosť ASUS, ktorá stojí napríklad za Nexus 7, hybridom PadFone alebo radou Transformer. Určite však ASUS nepoznáme ako výrobcu tabletov s extra tenkou konštrukciou.

Tento trend by sa mohol čoskoro zmeniť. Nové dohady naznačujú, že ASUS tvrdo pracuje na novom tablete s hrúbkou len 6 mm. Bohužiaľ, nič viac nevieme. Predstava tenučkého tabletu od ASUS je ale nepochybne lákavá, aj keď možno sa tešíme zbytočne. Tablet totiž nemusí mať v sebe Android, celkom pokojne môže bežať pod Windows 8.

Aktuálnym lídrom tenkých tabletov je Sony Xperia Tablet Z, ktorý má hrúbku 6.9 mm.

(phonearena.com)

       

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>