| AndroidHryAplikacie.sk | SK – CZ portál

Motorola Návody Zariadenia

Jednoduchý ROOT pre Motorola RAZR – návod

 

O tomto smartfóne sme na našom webe toľko toho nepopísali, takže by sme to mohli zmeniť. Ak patríte medzi uživateľov smartfónu Motorola RAZR a rozmýšľate nad rootom, máme pre vás jednoduchý návod, ako na to. Teraz za tým však nestojí ani tak fórum XDA, ako uživateľ pedrotorresfilho  z Eternity Development. Pripomínam, že tento root je určený pre Motorolu RAZR s naištalovaným Ice Cream Sandwichom.

Podstatou tohto jednoduchého rootu je použitie tzv. batch scritptu (obisahnutý v EternityProject EasyRootICS), ktorý funguje ako pre Windows, tak aj Linux. Ten už zvládne proces rootnutia sám pre ICS Motorola RAZR (aj MAXX).

free filipino dating site source link follow site site rencontre ugly go to site paruvendu 89 rencontres 2018 best dating websites source youtube poop dating behinderten dating kostenlos Návod: (preklad z XDA)

1. Rozbaľte stiahnutý balík (ktorý stiahnete TU, musíte sa však na tom fóre zaregistrovať, lebo tvorcovia spomenutého programu si neprajú, aby boli download linky zverejňované inde.)

2. Povoľte možnosť USB debug vo vašom smartfóne.

3. Pripojte zariadenie k PC s použitím Media Sync – MTB

4. Spustite script.

5. Naištalujte si aplikácie superuser a busybox, ktoré nájdete na Playstore.

6 Hotovo!

Poznámka: Ak sa vám zobrazí správa ako “failed on batch – No such or directory”, podľa autorov to máte ignorovať.

Zdroje:

XDA 

Oficiálna diskusia fóra Eternity Project  (odtiaľ je aj download link)

 

 

       

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>