| AndroidHryAplikacie.sk | SK – CZ portál

Asus LG Recenzie zariadení S Zariadenia

[RECENZE] LG G3s – malej, ale šikovnej

http://parkbarnyc.com/?flomasr=femme-cherche-neuchatel&171=a3 [nextpage title="Opis a skúsenosti" ]

rencontre femme blanche pour mariage Aj citátom známeho čertíka z typickej predvianočnej rozprávky Princezná ze mlejna by sa dal charakterizovať model LG G3s. Nie je to síce úplne špičkové zariadenie ako jeho väčší brat LG G3, no i tak ponúkne solídnu výbavu za prijateľnú cenu. Bude to však stačiť?

free online dating software open source LG G3s

sites de rencontres Г  ouagadougou Opis zariadenia

why not try these out Na prvý, druhý, tretí ba aj sedemdesiaty deviaty pohľad je G3s úplne rovnaký ako veľký model G3. Jediným vonkajším znakom je to, že G3s má menší displej. Vlastne to je aj príčinou, prečo bol tento model vyrobený. Nie každý má totiž potrebu nosiť vo vrecku zariadenie s uhlopriečkou 5,5 palca. Musím sa priznať, že aj ja som skôr fanúšik menších telefónov ako tých dnes moderných príručných odhŕňačov snehu. Hoci ani G3s nie je práve drobček. Ešte pred niekoľkými rokmi by so svojimi rozmermi 138 x 70 x 10 mm a váhou 135 gramov bol považovaný za celkom veľké zariadenie. A dnes sa toto isté zariadenie tvári ako kompaktná mini verzia vlajkovej lode. Aspoň vidíme, ako sa vývoj v mobiloch a aj v našich hlavách a rukách posúva dopredu.

comparatif site de rencontre sГ©rieux Aktuální cena LG D722 G3s v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )
Aktuálna cena LG D722 G3s v slovenských e-shopoch: (Zdroj: Heureka.sk, )

single sarstedt LG G3s

LG už tradične odvádza perfektnú prácu pri tvorbe svojich telefónov. Veľmi sa mi páči, že ich telefóny majú (aspoň väčšina z nich) okolo displeja iba miniatúrne okraje. Z väčšej vzdialenosti to vyzerá tak, akoby bol displej roztiahnutý po celej prednej strane. Ani G3s nie je v tomto smere výnimkou, aj keď rámik okolo displeja je hrubší ako má G3.  LG je taktiež známe kvalitou svojich IPS displejov. G3s taktiež používa IPS displej vlastnej výroby. Ten ponúka na 5 palcovú uhlopriečku podľa mňa dostatočné HD rozlíšenie 1280 x 720 pixelov. Síce by som ocenil o trochu lepšie farebné podanie najmä bielej farby, avšak vo svojej cenovej skupine si G3s určite hanbu neurobí. V súvislosti s displejom sa však LG rozhodlo šetriť na súčiastke, ktorá zásadne ovplyvňuje naše vnímanie jasu displeja. Uhádli ste, LG do G3s nenamontovalo automatickú reguláciu jasu displeja.

LG G3s

Tento krok mi nedáva príliš zmysel, tobôž ak zoberiem do úvahy cenu takejto súčiastky. Ak má byť toto dôvodom odlíšenia G3s od väčšej G3 tak to fakt ,,ďakujem pekne´´.  V roku 2015 by som prítomnosť tejto súčiastky čakal v každom jednom mobilnom zariadení na trhu. Jas sa síce dá upravovať priamo v notifikačnej lište, avšak automatika je predsa len pohodlnejšia. Takže LG, pouč sa ! Škoda je aj to,  že displej je priam magnetom na odtlačky prstov a v mojom prípade mal testovací kus kúsok pod vrchom zariadenia asi 5 mm dlhý vlasový škrabanec. Žeby chýbalo odolné sklo?


Tlačidlá sú po vzore G3ky na zadnej strane, po obvode telefónu teda nájdeme iba microUSB port s 3,5 mm jackom a mikrofónom dole a infračervený port s druhým mikrofónom na vrchnej hrane.  Oproti G3s chýba aj informačná dióda nad displejom.  Tlačidlá na zadnej strane sa oproti G3ke nijako nezmenili. Zasa teda zopakujem rovnakú vec, ako som spomínal v recenzii na G3. Tlačidlá by mohli byť od vypínača aspoň o pár milimetrov viac vzdialené. Síce sú dobre zapustené, avšak mne sa znova stávalo to, že som pár krát namiesto stlačenia vypínača nahmatával šošovku fotoaparátu.

LG G3s

Našťastie, LG uľahčuje prácu so zariadením rýchlymi skratkami nastavenými na tieto tlačidlá. Podržaním horného tlačidla sa spustí aplikácia QuickMemo+, spodné tlačidlo rýchlo zapne fotoaparát. Na zadnej strane nechýba ani LED dióda či laserové zaostrovanie. Konštrukčne je telefón spracovaný dobre, žiadne škrípanie alebo neduhy konštrukcie som nezaznamenal. Kryt telefónu sa dá odňať. Pod ním sa nachádzajú sloty pre microSD a microSIM kartu a batéria sa kapacitou 2540 mAh.

LG G3s

singlebörse für bremen Skúsenosti z používania

Keďže je G3s  iba zmenšenou verziou  G3jky, zameriam sa najmä na odlišnosti počas reálneho používania oboch modelov. Čo sa týka softvéru, sú oba modely úplne rovnaké. V oboch sa nachádza Android 4.4.2 Kitkat s nadstavbou LG UI. Hoci niektoré slovenské redakcie toto prostredie kritizujú pre nie práve kvalitnú optimalizáciu, mne sa nič podobné nestávalo. Možno sa to spravilo softvérovou aktualizáciou, ja som však s prostredím problém pri používaní nemal. Jednou výnimkou bolo spomalené načítavanie widgetov na domácej obrazovke. Vtedy som mal aj ja pocit, že 1 GB RAMka už troška nestíha. Nebolo to však nič vážne.

LG G3s

Ako som už spomínal aj v recenzii na G3, v prostredí ponúka LG veľa možností úprav podľa vášho vkusu. Či je to možnosť upravenia si kombinácie úvodných tlačidiel, možnosť doinštalovania si rôznych tém, fontov alebo zvukov telefónu cez obchod LG SmartWorld. Nechýba ani možnosť úprav efektov prechodu domovskej obrazovky či blokovanie telefónu pomocou kódu Knock Code. Špeciálne ešte zmienim chýbajúcu podporu Miracastu, čo je zmena oproti veľkej G3ke. Veľmi sa mi páčila aj klávesnica. Potešil ma najmä horný riadok s číslami či možnosť zmeny jej výšky.

LG G3s

[/nextpage]

[nextpage title="Fotoaparát, batérie a záver" ]

Hráčov ako mňa určite poteší grafická jednotka Adreno 305. S ňou si záhrate aj najnovšie hry, avšak nie na plné detaily. Mne to na Ingress bohato stačilo J, Real Racing 3 mi však išiel maximálne na stredné detaily.

Oproti G3 sa šetrilo aj na procesore. V G3s sa použil štvorjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 400 s taktom 1,2 GHz a už vyššie zmienená 1 GB RAMka. Celkovo je táto kombinácia na bežné použite absolútne dostačujúca a problémy nenastali ani pri pozeraní filmov alebo dlhšom prehliadaní webu.  Prítomná je aj 8 GB pamäť zariadenia, ktorú si môžete rozšíriť aj microSD pamäťovými kartami. G3s skrátka ponúka na svoju cenovú hladinu primeraný výkon, ale nečakajte ani nič extra. Proste taký zlatý stred pre každú situáciu.

LG G3s

http://diebrueder.ch/piskodral/3877 Fotoaparát

Fotoaparát je oproti modelu G3 odlišný. Fotoaparát G3s používa snímač s rozlíšením 8 megapixelov. Oproti veľkej G3 však prišlo so znížením rozlíšenia aj miene zhoršenie kvality fotografií. Dokonca aj napriek propagovanému laserovému ostreniu sa niekoľko krát telefón akosi rozhodol nezaostriť na zvolený prvok. Neviem prečo, ale mám pocit že práve na fotoaparáte sa šetrilo najviac. Fotky nie sú vyslovene zlé, ale nie sú ani príliš extrémne kvalitné. Na prezeranie na mobile a rýchle momentky však celkom stačia, horšie to už bolo s prehliadaním fotiek na počítači.


Vtedy si už môžete všimnúť najmä chýbajúce detaily.  LG opäť vynechalo manuálny režim a fotoaparát si tak fotí úplne automaticky. Nechýba ani možnosť panorámy, HDR fotografií či nahrávania FullHD videa. Pre milovníkov autoportrétov je k dispozícií aj hlasové ovládanie spúšte fotoaparátu a to platí aj pre predný fotoaparát s rozlíšením 1,3 MPx.

ou rencontrer des femmes 20 ans Batéria a záver

Batéria s kapacitou 2540 mAh ma pozitívne prekvapila. G3s nemala problém zvládnuť môj typický deň spočívajúci z hodiny telefonovania, viac ako hodiny surfovania na webe, pozerania YouTube či Facebooku a odpisovania na Viberi. Ako hráč Ingressu som jej dával poriadne zabrať, avšak väčšinou som išiel spať s približne 35 – 25 % kapacity batérie. Na druhý deň by som s tým vydržal asi tak do obeda, ale aj tak to je celkom príjemný výsledok.

LG G3s

Čo dodať na záver? LG vyrobilo kvalitné zariadenia, ktoré poteší najmä kvalitou konštrukcie, displejom a výdržou. Zamrzí neodpustiteľne chýbajúca regulácie jasu, slabší fotoaparát, displej náchylný na škrabance alebo aj cena. Momentálne totiž G3s silno konkuruje minuloročná vlajková loď G2, ktorá je o nejakých 50-60 eur drahšia. Ak však máte radi značku LG, alebo jednoducho nechcete smartfón s obrovským displejom, môže byť tento šikovný prístroj ideálnym kandidátom.

LG D722 G3s lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

LG D722 G3s môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Graf ceny produktu LG D722 G3s poskytuje server Heureka.cz
Graf ceny produktu LG D722 G3s poskytuje server Heureka.sk
[/nextpage]

       

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

buy coursework academic essay writing pay someone to write my paper professional essay writers
buy a custom essaypapers writing helppapers writing helpwriting thesispapers writing helppapers writing help