| AndroidHryAplikacie.sk | SK – CZ portál

HTC Recenzie zariadení S Zariadenia

Recenzia HTC Desire EYE – keď nestačí jeden, pomôžu dvaja

moved here Dnešná doba je priam typická posadnutosťou pre selfie fotky. Omrzeli vás už selfie paličky a hľadáte niečo lepšie? Prípadne rovno nový telefón? HTC nabralo odvahu pustiť sa do experimentu v podobe telefónu s 13megapixelovým fotoaparátom a duálnym LED bleskom na prednej strane zariadenia. Ako dopadol výsledok tohto snaženia?

HTC Desire EYE lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

video como coquetear con un chico

HTC Desire EYE môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

http://strensa.com/visilnica/5922

mujer busca hombre para encuentros ocasionales HTC nikdy nebolo tým výrobcom, ktorý by sa nebál experimentovať. A pre to aby zaujalo, nepotrebovalo ani inšpiráciu prírodou, reklamu v najnovšom filme o Bondovi. A keďže v HTC si všimli novú módu selfies, rozhodli sa využiť tejto mánie pre svoj prospech. Asi iba toto je podľa mňa jediný dôvod, prečo vznikol model HTC EYE. Veď ako inak by sa mal tento model presadiť? Jeho hlavným lákadlom je jednoznačne 13megapixelový fotoaparát s dvojicou LED diód na prednej strane. Čiže je všetkým úplne jasné, že HTC mieri najmä na mladých ľudí. Ale poďme poporiadku.

http://toyotadostlari.com/?pizdfer=comment-flirter-avec-un-homme&fed=eb HTC Desire Eye

browse around these guys Hoci EYE neponúka kovové telo ako M8 alebo nový model M9, minimálne po stránke konštrukcie si HTC drží svoju kvalitu. Žiadne nepríjemne zvuky či nedokonalosti konštrukcie nečakajte. Navyše sa HTC snaží zaujať aj farbami. K dispozícií tak máte napríklad prevedenie bielej s červenými bokmi. Druhou variantou je tmavomodrá so svetlomodrými bokmi zariadenia. Kontrast týchto dvoch farieb je veľmi zaujímavý. Batéria je skrytá v útrobách zariadenia, vymenia ju iba pracovníci autorizovaného servisu. Vy si môžete maximálne tak ručne vybrať priečinky pre microSD a nanoSIM karty na ľavej strane. Na pravej strane nájdeme tlačidlá hlasitosti, zapnutie telefónu a pre HTC pomerne neobvyklú spúšť fotoaparátu.  Na spodnej hrane je tradične microUSB konektor otočený dole hlavou. Typické HTC. Desire EYE je navyše podľa štandardu IPX7 odolné voči ošplechnutiu vodou. Samotné HTC však aj v manuáli upozorňuje na to, že EYE nie je vhodné namočiť do vody na dlhšiu dobu.

site de rencontre les plus fiables

http://sevenhillsglass.com.au/?mikstyis=recherche-africaine-celibataire&e5e=fc

mujeres solteras cundinamarca Škoda však, že HTC to riadne s rozmermi telefónu prehnalo. Hoci má Desire EYE veľmi tenké rámiky okolo displeja, na ovládanie s jednou rukou môžete zabudnúť. Váha 154 gramov je už taktiež na pomery telefónu pomerne citeľnou nadváhou. Dôveru u mňa nevzbudzovalo ani držanie prístroja v ruke. Mal som neustály pocit, že EYE kvôli svojej veľkosti ale aj kvôli brutálne šmykľavej zadnej strane každú chvíľu skončí na zemi. Našťastie sa tak nestalo.

mujeres chinas dating HTC Desire Eye

HTC tradične podáva excelentný výkon najmä v oblasti reproduktorov. Tie sú šikovne ukryté v štrbinách nad displejom a pod ním. Rovnako aj displej s uhlopriečkou 5,2 palca a FullHD rozlíšením pomerne pozitívne prekvapil. Vysoký jas a výborné pozorovacie uhly sa výrobcovi podarili.

Výkonovo sa HTC radí medzi stále aktuálnu špičku. Veď použitým procesorom je Qualcomm Snapdragon 801 s taktom 2,3 GHz a 2 GB RAM pamäte. Telefón sa mi nepodarilo nijako závažnejšie spomaliť a HTC tak chválim za vzornú optimalizáciu systému. Pre dáta je pripravených 16 GB pamäte vo vnútri telefónu. Nechýba ani podpora pamäťových kariet. Hráčov určite poteší prítomnosť grafického čipu Adreno 330. Hry ako Dead Trigger 2, Real Racing či Modern Combat teda nepredstavujú žiadny problém. Mrzí ma však, že HTC integrovalo ovládacie tlačidlá Androidu priamo na displej zariadenia, hoci miesta na samostatné tlačidlá pod displejom by bolo dosť.

HTC Desire Eye

Fotoaparáty má toto HTC dva s rovnakým rozlíšením 13 megapixelov. Rozdiely sú však v svetelnosti snímača ( f/2.0 na zadnej strane verzus f/2.2 na prednej). Ten na zadnej strane patrí k tomu lepšiemu, čo v dnešnom svete smartfónov nájdeme. Obzvlášť podarené sú makro snímky. Taktiež farby sú vykreslené pomerne presne. Pekné fotky robí zadný fotoaparát aj v noci.

HTC Desire Eye

Predný fotoaparát je netypický aj svojou dvojicou LED diód s odlišnou farbou svetla. Práve jeho veľkosť je údajne tým dôvodom, prečo je Desire EYE tak veľkým telefónom. Ten čip sa jednoducho musel niekde zmestiť a to sa odrazilo aj na veľkosti telefónu. Musím uznať, že autoportréty robí naozaj výborné. Problémom mnou testovaného kusu však bolo to, že pri zhoršených svetelných podmienkach alebo v noci mu ostrenie trvalo dosť dlho. Navyše aj tak sa pár krát stalo, že fotoaparát si jednoducho nezaostril alebo zaostril úplne mimo. HTC však k fotoaparátu pribalilo aj celú sériu filtrov a rôznych zlepšovákov. Ako príklad uvediem napríklad fotenie pomocou predného a zadného fotoaparátu naraz, či Experience Eye. Takto HTC nazvalo balíček, ktorý umožňuje napríklad pri videohovoroch sledovať naraz až 4 osoby, vylepšiť nedokonalosti pokožky na tvári, odfotiť selfie pomocou hlasového príkazu (užitočná funkcia, najmä ak vezmem do úvahy rozmery telefónu), či nechať splynúť tváre 2 rôznych ľudí do jednej. Stručne zhrnuté, na autoportréty je HTC Desire EYE skutočnou špičkou.

HTC Desire Eye

Optimalizácia systému v podaní HTC je už dlhšiu dobu nemenná. Nadstavba Sense 6 spolu s upraveným Androidom 4.4 je vkusne upravená a jej vzhľad nie je nepodobný Material Designu čistého Androidu. Osobne by som však uvítal, keby sa v menu telefónu dalo vybrať viac možností pohybu (napríklad zľava doprava) alebo ľubovoľné zvolenie si mriežky launchera. HTC nezabudlo ani na svoj BlinkFeed, ktorý si však môžete vypnúť. V najnovšej verzii už nájdete aj niekoľko slovenských webov. Pri takto veľkom telefóne určite prídu vhod aj rôzne gestá, ktorých úlohou je uľahčiť jeho používanie. HTC tieto gestá nazýva Motion Launch. Napríklad displej môžete odomknúť až 4 spôsobmi!


Prvým je potiahnutie doprava (po prebudení telefónu ihneď  aktivuje BlinkFeed obrazovku), druhým je potiahnutie doľava (skok priamo na domovskú obrazovku) a tretí je potiahnutie nahor. Štvoricu uzatvára klasické dvojité poklepanie na displej. Nechýba ani možnosť rýchleho spustenia fotoaparátu pomocou stisku spúšte alebo v režime na šírku stiskom tlačidiel hlasitosti. Osobne som však žiadne gestá nepoužíval. Jedným z dôvodov bolo aj to, že som viackrát zbadal že EYE sa mi vo vrecku sám odomkol, prípadne dokonca vytočil hovor. Čo za tým môže byť som nezistil, no po vypnutí týchto gest sa už problémy nevyskytli.

HTC Desire Eye

Sklamaním pre mňa bola výdrž batérie. Tá je jednoznačne spolu s veľkosťou zariadenia jeho najväčšou slabinou. Síce má kapacitu 2400 mAh, avšak výkonné komponenty a veľký displej si vyžiadajú svoju daň. Ja osobne som sa pri akejkoľvek snahe nedostal na 1 celý deň. Pripomínam však, že na test som mal novinársku vzorku. Reálna výdrž teda môže byť aj iná, avšak nepredpokladám že telefón by vydržal od rána do večera. Menšou útechou je funkcia Quick Charge. Tá nabije telefón s dodávanou nabíjačkou na 60 % kapacitu batérie za 30 minút.

HTC Desire Eye - fotografie

Záverom skonštatujem to, že HTC na trh prinieslo zariadenie najmä pre mladšiu generáciu závislú na selfie fotkách v kúpeľni, pred pamiatkami, v baroch či na priestoroch, kde aj pán kráľ chodí sám pešo. Avšak Desire EYE je smartfón s výborným výkonom a kvalitným fotoaparátom, ktorý má potenciál na oslovenie aj u tých ľudí, ktorí často používajú Skype či iné formy videohovorov. Zamrzí však jeho veľkosť či slabá výdrž batérie.

HTC Desire EYE lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

HTC Desire EYE môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Graf ceny produktu HTC Desire EYE poskytuje server Heureka.cz
Graf ceny produktu HTC Desire EYE poskytuje server Heureka.sk

       

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

buy coursework academic essay writing pay someone to write my paper professional essay writers
buy a custom essaypapers writing helppapers writing helpwriting thesispapers writing helppapers writing help