| AndroidHryAplikacie.sk | SK – CZ portál

Android úpravy Návody

Google Now pre všetkých BEZ rootu prostredníctvom Google Talk [Návod]

Jedným z najväčších “ťahúňov” Android 4.1 JellyBean je nepochybne služba Google Now, aj keď pre slovenských užívateľov nemá až také opodstatnenie. Napriek tomu verím, že veľa z vás by si ju rado vyskúšalo. Je tu však problém, Google Now je oficiálne dostupné len pre JB zariadenia. Existuje ale riešenie a je extrémne jednoduché.

Spustite si aplikáciu Google Talk a pridajte užívateľa s adresou la ville est elle un lieu de rencontre cherche femme sГ©rieuse belgique é possível ganhar dinheiro com opções binárias enter british dating guru rencontre internet quand se voir rencontre 4 type go to link rencontre du troisieme type streaming vf film go site guru@googlelabs.com. A je to, Google Now, i keď v okresanej textovej podobe, máte aj vy. Využiť môžete nasledujúce príkazy:

  • Score <meno tímu>: Zobrazí najnovšie výsledky športového tímu
  • Weather <mesto>: Zobrazí počasie v aktuálnej oblasti
  • Define <slovo>: funguje ako slovník
  • Translate <slovo>: prekladač
  • Web <hľadaný výraz>: Google

Aj keď na svojom zariadení Google Now mám, funkciu som otestoval aj týmto spôsobom. Po zadaní Weather a mesta Martin sa okamžite objavilo aktuálne info o počasí. Všetko je písané v angličtine, no s tým treba počítať. Namiesto ručného písania môžete využiť aj hlasové zadávanie textu čím sa ešte o trochu viac priblížite k službe Google Now.

(forum.xda-developers.com)

       

6 comments on “Google Now pre všetkých BEZ rootu prostredníctvom Google Talk [Návod]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>