| AndroidHryAplikacie.sk | SK – CZ portál

Hry Plošinovky

Shadow Blade – nová hra, ktorá medzi plošinovkami exceluje

flirt fille rencontre du 3ie type celibataire.ch - rencontres en suisse romande - chat executive dating nz https://prentongolfclub.co.uk/mikiki/5769 rencontre et racine 2014 free dating websites for young singles http://www.blackmagicmedia.com.au/melitopol/7741 er sucht sie 18 site de rencontre we move Známe vývojárske štúdio Crescent Moon Games uviedlo na PlayStore novú plošinovku, ktorá veľmi skoro získala v drvivej väčšine pozitívne hodnotenia. Hovoríme o titule Shadow Blade, ktorý sa zaoberá ninjovskou tematikou. O akciu a dynamický gameplay núdza rozhodne nebude.

Ovládate ninja bojovníka, ktorý musí postupne zdolať každý level. Aj keď téma hry nie je až tak originálna, vývojári perfektne spracovali herné mechanizmy. Ovládanie je plynulé a zdolávanie prekážok a nástrah levelov je závislé iba od vašej šikovnosti. Máte aj zbierku zbraní, ktorá je nevyhnutná pre eliminovanie protivníkov. Treba uznať, že autorom sa dobre podarilo skĺbiť pekný vizuálny štýl, dobré ovládanie a skutočne zábavný gameplay.

Shadow Blade je free hra s obmedzeným obsahom a funguje ako demo. Nájdete v nej jedinú mikrotransakciu, vďaka ktorej si sprístupnite plnú verziu hry.

[app]com.deadmage.shadowblade[/app]

       

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>