| AndroidHryAplikacie.sk | SK – CZ portál

Hry Recenzie hier S Simulátory

Recenzia – Pro Shooter: Sniper – byť ostreľovačom nie je ľahké ani v hre

pro-shooter-rec

Android ako herná platforma ponúka priestor aj pre mobilné simulátory. Niekto by mohol argumentovať, že dotykový displej nie je vhodným ovládacím prvkom pre kopírovanie reality – to je tak trochu pravda, no nie všetky simulátory musia mať stoj čo stoj zložitú ovládaciu schému.

Ostreľovači alebo ak chcete sniperi, patria k elitnej zložke policajných/vojenských jednotiek. Nie každý sa môže byť sniperom, a preto tu máme aspoň malú kompenzáciu v podobe simulátorov – dnes si predstavíme hru Pro Shooter: Sniper.

Gameplay

Pro Shooter: Sniper je mobilný simulátor, ktorého cieľom je čo najvernejšie stvárnenie práce ostreľovača. Ako v realite, ani tu nečakajte žiadnu zbesilú jazdu plnú výbuchov, lietajúcich guliek a mŕtvych nepriateľov. Hra síce zdieľa niektoré herné prvky s populárnym titulom Contract Killer, avšak na adrenalínovú akciu naozaj zabudnite. Odmenou vám bude veľmi vysoká úroveň reality.

V Pro Shooter: Sniper nájdete dva módy. Jeden je simulačný, ten druhý viac arkádový. Na začiatku si môžete vyskúšať druhý menovaný, aby ste sa stotožnili s ovládaním a samotným charakterom hry. Neskôr, pre dosiahnutie úplného potenciálu, by ste sa mali potrápiť so simulačným módom. A verte mi, že naozaj sa potrápite.

Hra berie do úvahy všetky činitele, ktoré môžu ovplyvniť streľbu. Presne ako naozaj. Vzdialenosť, poveternostné podmienky, pozícia a pohyb cieľa či dokonca srdcová frekvencia hráča  - to všetko má nejaký účinok. Na začiatku si musíte obhliadnuť svoj cieľ. K tomu vám poslúži ďalekohľad. Keď budete hotoví, na rad príde puškohľad a vaša presná muška.

pro-shooter-sniper-r-3

Ak chcete zamieriť, použijete virtuálny joystick v spodnej ľavej časti obrazovky. Streľba je sprostredkovaná samostatným tlačidlom vpravo dole. Pred stlačením spúšte by ste si ale všetko mali dobre premyslieť. Trajektóriu guľky ovplyvňuje gravitácia a vzdialenosť. Tento aspekt musíte vykompenzovať vrchným otočným ovládacím prvkom. Druhý je umiestnený napravo a slúži na kompenzovanie vplyvu vetra. To ale stále nie je všetko. Vystreliť musíte až vtedy, keď je ukazovateľ pulzovej frekvencie srdca sfarbený nazeleno.

pro-shooter-sniper-r-1

Za každý eliminovaný cieľ získavate body a hviezdičky. Za ne si môžete vylepšovať vaše vybavenie a získavať nové levely. Majte na pamäti, že nie všetky zásahy majú rovnaké bodové ohodnotenie. Je rozdiel, si sa trafíte do hlavy, trupu alebo ruky terča. Okrem toho sa počíta aj to, koľko nábojov miniete a či splníte všetky úlohy. Postupom času sa bude všetko komplikovať. V hre sú aj power-upy, ktoré vám môžu výrazne pomôcť. Môžete si ich kúpiť za reálne peniaze – v hre sú teda IAP nákupy. Ak nechcete, nemusíte ich použiť.

Vo všeobecnosti je Pro Shooter: Sniper naozaj ťažká hra a vaše prvé výstrely pôjdu pekne mimo. Ovládanie si vyžaduje dlhšiu prax, takže hra by vás nemala rýchlo omrzieť.

Grafika/Audio

Pri simulátoroch je audiovizuálna stránka až druhoradá. To isté platí aj tu. Pro Shooter: Sniper využíva reálne fotografie prostredia, ale keďže ste stále na mieste a len sa triafate do terčov, vývojári tu nemali veľa možností, ako sa realizovať. Snáď len užívateľské rozhranie mohlo byť krajšie.

A zvuk? Ten vás pri maximálnom sústredí na cieľ nebude veľmi zaujímať. No efekt výstrelu v prípade úspešného zásahu vás poteší.

Záver

Kto hľadá kvalitný a v rámci možnosti realistický simulátor ostreľovača, Pro Shooter: Sniper ho bude baviť. Naozaj ale čakajte čistokrvný simulátor, ktorý nie je jednoduchý. Ak nie ste zapálení pre danú tému, hru možno rýchlo odinštalujete.

Za pokus však určite stojí. Pro Shooter: Sniper je hra, ktorú si môžete stiahnuť zadarmo. go site rencontre ostende free local hookup sites like craigslist watch follow site mujeres solteras en utah casual dating elle chat gratuit rencontre serieuse sans inscription see cs go kann nicht mit matchmaking server verbinden Záverečné hodnotenie: 4/5.

[app]com.TheCoreFactory.Sniper[/app]

Screeny

Video

       

One comments on “Recenzia – Pro Shooter: Sniper – byť ostreľovačom nie je ľahké ani v hre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>