| AndroidHryAplikacie.sk | SK – CZ portál

Akčné Hry Recenzie hier S

Recenzia – Bounty Hunter: Black Dawn – ako Borderlands, no s podstatnými rozdielmi

Známa hra Borderlands patrila medzi veľmi obľúbené tituly, pretože kvalitne skĺbila akčnú FPS strieľačku a RPG hru. Samozrejme, na obľúbenosti pridala aj dĺžka hry a zaujímavé grafické spracovanie. Preto je logické, že aj vývojári Android hier chcú priniesť podobný herný zážitok. Príkladom je Bounty Hunter: Black Dawn recherche prenom original pour garcon musulman l'avenir site de rencontre http://www.nouvelle-chouannerie.com/kloynada/4251 source 17èmes rencontres de pédiatrie pratique go to link follow link site de rencontre bouddhiste gratuit watch enter site .

Gameplay

Podoboba s Borderlands je jasná, avšak nijako vás neotravuje. Myslím si, že vás to skôr poteší. Dostávate sa do sveta budúcnosti, ktorý žije technikou. Dostal farebné komixové spracovanie, ktoré však nenaznačuje mierumilovnú atmosféru. Práve naopak – boja si užijete do sýtosti.

Hru zaraďujeme medzi strieľačky s pohľadom z prvej osoby. To všetko je obohatené o RPG prvky, takže úspešnosť v prestrelkách nezávisí len od vašej šikovnosti, ale aj od toho, na akej úrovni je vaša postava a akými vylepšeniami disponujú jej zbrane. Hra sa snaží zabaviť oba typy hráčov – tých, ktorí hrajú radi osamote (singleplayer s misiami), ale aj tých, ktorí sa radšej zapoja do multiplayeru. Treba povedať, že SP aj MP sú navzájom blízko prepojené.

bounty-hunter-r1-

Vzhľadom k tomu, že výraznou súčasťou hry je multiplayer, nemohlo sa zabudnúť na systém s classami. Každá classa funguje dobre v inej časti akcie, teda ako tank, sniper, inžinier alebo medik. V hre pre viac hráčov môžete skúsiť kooperáciu alebo PVP – nemilosrdný boj proti ostatným hráčom. MP je zábavný a asi pri ňom vydržíte najdlhšie.

To sa už nedá povedať o singleplayery. Misie sú nezaujímavé a často veľmi krátke. Ich náplň vo vás vyvolá stereotyp – nabehnite do nejakej miestnosti, vystrieľajte všetko, čo sa hýbe a občas zdolajte bossa. S ničím ale nebudete mať problém a po pár minútach hrania budete misie zdolávať jednu za druhou. Prílišná jednoduchosť je spôsobená zle spracovanou umelou inteligenciou. Protivníci nebudú pre vás žiaden problém.

Nedostatok, ktorý plynie z herných misií, by aspoň čiastočne mohol eliminovať obsah. Ten je dosť bohatý. V hre je množstvo zbraní, vylepšení a skillov. Keď to všetko dáte dohromady, vzniknú vám pekné kombinácie, takže nadobudnete dojem, že v hre je toho naozaj veľa. Je to aj pravda, aspoň čiastočne. V hre sú totiž mikrotransakcie, prostredníctvom ktorých si dokupujete zbrane a iné bonusy. Občas možno budete mať nutkanie si niečo kúpiť, ale podľa mňa to nie je potrebné. Určite nie v singleplayery. Aj tak vás hra po nejakom čase prestane baviť.

bounty-hunter-r1-3

Ovládanie je na tom dosť dobre. Vždy hovorím, že FPS hry sa na dotykovom displeji celkovo nehrajú veľmi pohodlne, no Bounty Hunter: Black Dawn má ovládanie spracované v rámci možností veľmi slušne.

Grafika/Audio

Už na začiatku som spomenul, že aj graficky sa  Bounty Hunter: Black Dawn trochu podobá na Borderlands. Aspoň čo sa týka výberu farieb. Grafika sama o sebe je nápaditá, no medzi TOP na platforme Android určite nepatrí. Autori hry mohli trochu viac zapracovať na dizajne prostredí, ktoré pôsobia príliš umelo a jednotvárne.

To isté platí o zvukoch. Chcelo by to rôznorodejšiu zvukovú kulisu, ktorá po dlhšom hraní nepôsobí rovnako.

Záver

Bounty Hunter: Black Dawn nie je verná napodobenina Borderlands. Ani po obsahovej, ani po vizuálnej stránke. Majú len podobný štýl. Bounty Hunter: Black Dawn vás nezaujme svojim singleplayerom (ak aj áno, len na chvíľu). Oveľa zábavnejší je multiplayer.

Za mínus opäť pokladám mikrotransakcie v hre, ktorú si musíte pred stiahnutím ešte aj kúpiť. Nie sú síce potrebné, ale skrátka niektoré veci by ste si radi vyskúšali, no bez platenia sa ich možno nedočkáte.

[app]com.ifreyrgames.blackdawn[/app]

Screeny

Video

       

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>