| AndroidHryAplikacie.sk | SK – CZ portál

Hry Logické

Pocket Tanks – bitka tankov s dávkou nostalgie začína

Možno patríte medzi ľudí, ktorí hrávali v škole na hodinách informatiky 2D tankovú hru z bočného pohľadu pre 4 hráčov na jednom PC, v ktorej ste ovládali jeden tank a pomocou nastavovania sily strely a uhla kanónu ste museli zničiť svojich súperov. A možno práve z tejto hry vychádza aj hra s názvom Pocket Tanks, ktorú vám chcem dnes mierne priblížiť. Tak ako v spomínanej možnej predlohe, aj tu ovládate váš tank. Budete ovládať silu strely, uhol kanónu a pokiaľ máte benzín, tak sa s tankom môžete aj kúsoček po hernej mape posunúť.

Pocket Tanks môžete hrať buď vy versus počítač, alebo vy versus váš kamarát, resp. hneď dvaja kamaráti. To všetko iba na jednom Android zariadení, keďže hra prebieha po kolách. Aby nebola taká jednoduchá, tak mapy nie sú  iba rovinné. Väčšinou sa v nich nachádzajú poriadne kopce.  Hranie vďaka širokému arzenálu zbraní vydrží celkom dlho. Okrem tradičných zbraní, ako sú rôzne rakety alebo strely, budete mať k dispozícií aj rôzne zvláštne veci, ako napríklad strela, ktorá postaví po dopade na zem stenu. Jediné, čo ma na hre mrzí je fakt, že autor do hry nezakomponoval premenlivý vietor. Takto stačí, keď odhadnete presnú polohu dopadu a už  môžete strieľať bez toho, aby ste čokoľvek nastavovali.

Hra je v príjemnom pixelartovom grafickom kabátiku a ozvučená taktiež príjemnou hudbou. Nie je však celkom zadarmo. Jedná sa iba o akúsi Shareware verziu, v ktorej nemáte všetky veci z plnej verzie. Na zábavu na nudných hodinách ale úplne postačuje. Neváhajte ani chvíľku a sťahujte!

Uvidíte, že za tento tip budete ešte ďakovať, keď učiteľ začne vysvetľovať  niečo, čo vás nezaujíma alebo naopak, čo už dávno viete :)

[app]com.blitwise.ptankshd[/app]

       

One comments on “Pocket Tanks – bitka tankov s dávkou nostalgie začína

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>