| AndroidHryAplikacie.sk | SK – CZ portál

Plošinovky Tegra

Rochard – nová a podľa všetkého kvalitná Tegra 4 exkluzivita

see url enter site 9.3 matchmaking chart http://truongsontech.com/tpoi/3271 http://www.sricollege.edu.my/firetor/2331 rencontre ajt dunkerque je contacte cherche femmes cameroun go to link site de rencontre pour personnes handicapГ©es mentales enter site Platforma Tegra 4 sa ešte stále môže popýšiť svojimi exkluzivitami. Jednou z nich je nepochybne aj novinka Rochard, ktorá bola pôvodne vyvíjaná pre PSN a Steam. Teraz sa však už nachádza na Play Store.

Rochard je sci-fi plošinovka, ktorá sa snaží priblížiť konzolovej kvalite. Kamera sa na hru pozerá zboku a pripomína klasické 2D plošinovky, no grafika ako taká je veľmi prepracovaná a moderná. Gameplay kombinuje riešenie logických úloh, zdolávanie rozmanitých prostredí a tiež boj s nepriateľmi.

V tejto chvíli si Rochard zahráte výhradne na Tegra 4 zariadeniach. Nikde však nie je napísané, že exkluzivita časom nemôže opadnúť. Podľa počiatočných hodnotení to vyzerá na dobre spracovanú hru s podareným ovládaním.

[app]com.recoilgames.rochard[/app]

(androidpolice.com)

       

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>