| AndroidHryAplikacie.sk | SK – CZ portál

Hry Plošinovky

Platforms Unlimited – čistokrvná plošinovka s náhodne generovanými levelmi

source url site de rencontre 2 seniors conocer mujeres merida rencontre algerien go to site http://www.15m-acoruna.com/?privetys=apps-para-conocer-gente-en-mexico&6ce=b0 lindsay lohan dating 2018 le bon coin 63 rencontre femme http://aquanetta.pl/?kostromesp=opcje-binarne-strategia-rapid-fire&0a3=7b mujeres solteras en colorado springs Skalní milovníci plošinoviek sa môžu potešiť novým titulom Platforms Unlimited, ktorý je právoplatným predstaviteľom svojho žánru. V hre nerobíte nič iné, len jednoduchým ťuknutím prsta skáčete z jednej plošiny na druhú.

Napriek jednoduchému a priamočiaremu gameplayu čakajte poriadnu výzvu. Okrem  správneho načasovania a dobrých reflexov musíte dbať na adekvátnu dĺžku doskoku (v závislosti od doby podržania prsta na displeji) a je tiež potrebné vyhýbať sa červeným nepriateľom. Levely sa generujú donekonečna a náhodne. Je tu systém misií, odmien v podobe mincí a taktiež možnosť aktivácie power-upov a upgradov.

Nechýba prepojenie s Hry Google Play. Platforms Unlimited čaká na vás na Play Store ako platená hra za rozumnú cenu.

[app]com.XperimentalZGames.PlatformsUnlimited[/app]

       

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>