| AndroidHryAplikacie.sk | SK – CZ portál

Hry Plošinovky

Nový chipset Nvidia Tegra K1 a demonštrácia PC/konzolového titulu Trine 2

recherche un bon site de rencontre gratuit how long has calvin harris and ellie goulding been dating wie flirten männer körpersprache https://www.stimmenafrikas.de/tynec/42 rencontre avec filles ile maurice rencontres 2013 chavornay application pour rencontrer des femmes speed dating events in fayetteville nc agence de rencontre gratuit a montreal get link Hľadáte niečo, čím by vás nový chipset Tegra K1 presvedčil o svojom výkone? Kvalitu chipsetu preverí až čas a to, ako sa popasuje s prichádzajúcimi AAA titulmi pre Android. Už teraz je však k dispozícii ukážka, v ktorej figuruje tablet s Nvidia Tegra K1. A ako vidíte, veľmi dobre zvládol pôvodne PC/konzolový titul Trine 2. Aj keď je to plošinovka, nároky na grafiku má veľké.

Hra Trine 2 bežala na tablete s Tegra K1 vo veľmi stabilnom framerate pri zachovaní vysokej kvality grafiky. Toto je  dôkaz toho, že chipset Tegra K1 je pripravený prepojiť mobilné a PC/konzolové tituly. Nvidia tento zámer koniec koncov počas CES 2014 aj verejne prezentovala.

(androidcentral.com)

       

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>