| AndroidHryAplikacie.sk | SK – CZ portál

Hry Ostatné žánre RPG

Minecraft:PE – nový 0.7.0 update prinesie multiplayer, jaskyne, skiny!

CaveParkour-0

Update s číslom 0.6.0 pre Minecraft: Pocket Edition vyšiel len prednedávnom, no aj tak už máme informácie o novej aktualizácii – 0.7.0

Jej hlavnou náplňou bude pridanie multiplayeru cez Wifi alebo 3G/4G. K dispozícii bude oficiálny softvér, vďaka ktorému si môžete zostaviť server pre MC:PE. Samotný server bude bežať na PC presne tak, ako to je v prípade normálneho Minecraftu. Zatiaľ však multiplayery PC verzie a mobilnej verzie z pochopiteľných dôvodov zostanú oddelené.

mc-pe-0-7-0-1

Okrem multiplayeru sa môžeme tešiť aj na skiny (slúžia na zmenu vzhľadu vašej postavy). V 0.7.0 príde aj zmenené užívateľské rozhranie, ktoré by malo celú hru urobiť praktickejšou. Experimentuje sa aj s novými pokročilými nastaveniami grafiky.

Ďalšou vecou, ktorú hráči MC:PE naozaj chcú, sú jaskyne. Pilne sa na nich pracuje  a je dosť pravdepodobné, že ich uvidíme práve v multiplayery (keďže bude bežať na PC servery). Z  dôvodov zatiaľ nedoriešenej optimalizácie pre offline hru ešte pravdepodobne nebudú dostupné.

Dátum príchodu updatu zatiaľ nie je známy.

(droidgamers.com)

       

5 comments on “Minecraft:PE – nový 0.7.0 update prinesie multiplayer, jaskyne, skiny!
    • casiomaster1994@gmail.com'androidhryaplikaciesk on said:

     To je pravda :) No ?asto publikujeme prevzaté ?lánky hne?, ako to je možné a ob?as sa stane, že zverejníme ešte neopravenú verziu, resp. ju nikto neskontroluje.. ?akujeme za upozornenie.

    • sdgfdg@dfhfdf.fh'chameleon on said:

     prosim len niedalšie hadky o gramatike :D ludia budte radi ze mate clanky zadarmo a budte radi ze mate v clankoch zaujimave info tak kaslite na gramatiku, nie sme predsa v jazykovom okienku!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>