AndroidHryAplikacie.sk | SK – CZ portál

Hry Ostatné žánre RPG

Minecraft:PE – nový 0.7.0 update prinesie multiplayer, jaskyne, skiny!

CaveParkour-0

Update s číslom 0.6.0 pre Minecraft: Pocket Edition vyšiel len prednedávnom, no aj tak už máme informácie o novej aktualizácii – 0.7.0

Jej hlavnou náplňou bude pridanie multiplayeru cez Wifi alebo 3G/4G. K dispozícii bude oficiálny softvér, vďaka ktorému si môžete zostaviť server pre MC:PE. Samotný server bude bežať na PC presne tak, ako to je v prípade normálneho Minecraftu. Zatiaľ však multiplayery PC verzie a mobilnej verzie z pochopiteľných dôvodov zostanú oddelené.

mc-pe-0-7-0-1

Okrem multiplayeru sa môžeme tešiť aj na skiny (slúžia na zmenu vzhľadu vašej postavy). V 0.7.0 príde aj zmenené užívateľské rozhranie, ktoré by malo celú hru urobiť praktickejšou. Experimentuje sa aj s novými pokročilými nastaveniami grafiky.

Ďalšou vecou, ktorú hráči MC:PE naozaj chcú, sú jaskyne. Pilne sa na nich pracuje  a je dosť pravdepodobné, že ich uvidíme práve v multiplayery (keďže bude bežať na PC servery). Z  dôvodov zatiaľ nedoriešenej optimalizácie pre offline hru ešte pravdepodobne nebudú dostupné.

Dátum príchodu updatu zatiaľ nie je známy.

(droidgamers.com)

     
 

 • Filip

  Naspat do skoly za tento clanok a jeho gramatiku

  • piko

   grammar nazi :D ja som sa dozvedel ?o som chcel

   • Filip

    Zaklad webu, ktory chce byt seriozny ;)

    • androidhryaplikaciesk

     To je pravda :) No ?asto publikujeme prevzaté ?lánky hne?, ako to je možné a ob?as sa stane, že zverejníme ešte neopravenú verziu, resp. ju nikto neskontroluje.. ?akujeme za upozornenie.

    • chameleon

     prosim len niedalšie hadky o gramatike :D ludia budte radi ze mate clanky zadarmo a budte radi ze mate v clankoch zaujimave info tak kaslite na gramatiku, nie sme predsa v jazykovom okienku!