| AndroidHryAplikacie.sk | SK – CZ portál

CZ/SK CZ/SK Hry Hry Logické

Mazinator – na Slovensku v bludisku

unnamed (Custom)

Slovenskí autori nám priniesli ďalšiu hru a ako to už pomaly býva zvykom, opäť som príjemne prekvapený. Mazinator je bludisko ako sa patrí! Ovládate malého panáčika, ktorého musíte dostať  k cieľovej vlajke. Zatiaľ to znie jednoducho, však? Ale cestu k cieľu vám samozrejme bude niečo sťažovať. V tejto hre to sú farebné krabice, ktoré odstránite alebo inaktivujete stlačením tlačidla príslušnej farby. Aj teraz to možno znie ešte stále pomerne jednoducho, ale verte mi,  že keď tam máte takýchto tlačidiel päť a musíte logicky uvažovať, v akom poradí ich treba stláčať, aby ste sa dostali tam a tam, jednoduché to už naozaj nie je.

Hra nám prináša 32 úrovní, v ktorých si natrápime mozgové závity tak, ako to len ide. Mazinator je odetý v krásnej pixel art retro grafike. Jediné, čo ma nepríjemne zaskočilo, je absolútna absencia akýchkoľvek zvukov alebo hudobného doprovodu. Zastávam ten názor, že hudba robí hry a bez hudby to jednoducho nie je ono! Ale verím, že autori chybu napravia v najbližšom update.

 Hra existuje v 2 verziách, ktoré sa od seba líšia len minimálne. Vo verzií zadarmo máte, tak ako aj v plnej verzií, možnosť hrať všetky levely, avšak budete musieť strpieť malú bannerovú reklamu počas hrania. Ak chcete hrať bez reklám, poprípade podporiť našincov, plná verzia stojí iba 0,79 €. Tak na čo ešte čakáte?

[app]com.peerpressure.mazinatorfree[/app]

[app]com.peerpressure.mazinator[/app]

       

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>