| AndroidHryAplikacie.sk | SK – CZ portál

Arkády CZ/SK CZ/SK Hry Hry

FireLords HD: česko-slovenský Bomberman

fl title

Českí alebo slovenskí vývojári dokazujú, že sú veľmi schopní a tvoriví asi pri každej hre, ktorá sa na tomto webe objaví. A nebude tomu inak ani tentokrát! Mladučké vývojárske štúdio menom Playito nám prináša svoju x-tú hru v poradí, ktorá nesie meno FireLords. FireLords je vlastne hra na motív teraz už legendárnej hry menom Bomberman alebo Dyna Blaster. To znamená, že budete ovládať postavu, ukladať bomby a pomocou týchto bômb sa budete snažiť zlikvidovať vašeho nepriateľa.  Aby to nebolo také jednoduché, mnohokrát nebudete čeliť proti jednému nepriateľovi, ale proti početnej presile.

Postup v hre vám mierne uľahčia bonusy ako napríklad zrýchlenie, viacnásobné bomby, väčší dosah plameňov alebo štít, ktorý vás ochráni pred výbuchmi. V hre sa nachádza 40 levelov a vďaka prepracovanej umelej inteligencií hra vydrží na viac ako pár chvíľ. Na ovládanie sa mi zvykalo trochu dlhšie, avšak nakoniec som sa sním dokonale zžil.  Graficky sa jedná o veľmi vydarené dielko. Celý boj sa odohráva dokopy v 4 graficky úplne rozličných prostrediach. Aby hra bola originálna, autori namiesto futuristicky oblečených postáv, na aké ste boli zvyknutí z originálneho Bombermana, do hry umiestnili akýchsi rytierov.

Hudobne sa hra tiež celkom vydarila. Zvukovo a graficky hra vytvára dokonalú symbiózu. Hru si je možné zakúpiť za 1,29 €, čo si myslím, je celkom priaznivá cena. Tak neváhajte ani minútku a podporte autorov zakúpením tejto veľmi vydarenej hry. Pre milovníkov Bombermana alebo Dyny je táto hra absolútna povinnosť!

[app]com.playito.firelords[/app]

 

       

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>