| AndroidHryAplikacie.sk | SK – CZ portál

Hry Logické Plošinovky

Dokuro – skvelá logická plošinovka z PSN; statočný kostlivec ochraňuje princeznú pred nástrahami

http://boersenalltag.de/blog/post/2009/10/29/westag-getalit-wow/index.html go to link go site de rencontre gratuit non payant pour homme http://www.cordes-beregnung.de/pinochet/907 opcje binarne 5 minutowe conocer personas sin necesidad de registro here opcje binarne wykop go to site Dokuro je nová hra, ktorá prišla na Android z PlayStation Network. Je to pekne spracovaná 2D plošinovka s osobitým výtvarným štýlom a hlbokou myšlienkou – kostlivec zdanlivo bez srdca tento orgán vlastne má, keďže obetuje svoj život v snahe zachrániť princeznú. Aby sa mu to podarilo, musí zdolať nástrahy a prekážky, ktoré ukrýva rozsiahly palác.

Dokuro je vlastne hybridná plošinovka, ktorá sa zameriava na rôzne logické úlohy. Tie spočívajú v prekážkach, ktoré treba zdolať tak, aby princezná a samozrejme kostlivec prežili. Okrem nástrah sa popasujete aj so živými nepriateľmi, ktorí tiež predstavujú hrozbu. Grafický štýl je naozaj podarený – ako keby niekto hru nakreslil uhlíkom a potom ju vyfarbil.

[app]jp.gungho.dokuro[/app]

(androidpolice.com)

       

One comments on “Dokuro – skvelá logická plošinovka z PSN; statočný kostlivec ochraňuje princeznú pred nástrahami

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>