| AndroidHryAplikacie.sk | SK – CZ portál

CZ/SK CZ/SK Aplikácie Informácie

Slovenská aplikácia: Policajné hliadky – aby ste o nich mali prehľad

Slovenská aplikácia Policajné hliadky je druhý počin od vývojárov z FrozenEye. A keďže je vyslovene závislá od svojho komunitného obsahu, potrebuje prvé “nakopnutie”. Ako už vyplýva z názvu, appka informuje o pozíciách policajných hliadok. Tie vidíte na mape alebo sa k nim dostanete prostredníctvom vyhľadávača.

V aplikácii nájdete aj údaje o dátume a čase spozorovania konkrétnej hliadky či doplnkové poznámky. Nechýba ani možnosť komentovania danej hliadky.

http://sumarplant.ro/franciye/1398 http://www.russianecho.net/?fioper=pelerinage-rencontre-ac-afn&c11=5d http://www.mylifept.com/?refriwerator=bin%C3%A4re-optionen-traden-lernen&d9b=aa homme recherche port leucate http://www.jcasoft.com/pidarmon/3457 psp games dating simulation u haul light hookup coach wayne dating hf rencontre voy a conocer un chico Návod na pridanie hliadky:

Pridanie hliadky – podržte prst na mieste kde chcete pridať hliadku, zadajte názov lokality a kliknite na tlačidlo pridať
Zobrazenie/Pridanie komentárov – kliknite na značku hliadky pre zobrazenie dialógu s komentármi

Aplikáciu Policajné hliadky si môžete stiahnuť zadarmo. Sú v nej reklamy, no zisky slúžia na prevádzkovanie servera a databázy. Pokiaľ k nej pristupujete cez mobilný internet, reklamy sa vypnú, aby ste ušetrili dáta. Ak vás koncept aplikácie zaujal, môžete ju začať “plniť” hliadkami, ktoré počas jazdy autom spozorujete. Ocenia to vývojári aj ďalší užívatelia.

[app]sk.frozeneye.hliadky[/app]

       

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>