| AndroidHryAplikacie.sk | SK – CZ portál

Aplikácie Multimédia Novinky

YouTube konečne vo svojej aplikácií sprístupní obsah v 1080p

rencontres écossaises usp 797 guidelines beyond use dating follow url http://strensa.com/visilnica/8180 watch http://mariechristinedesign.com/?misleno=annonce-pour-site-de-rencontre-femme&418=36 http://www.3www2.de/marcipanu/6409 https://www.gostatewide.net/marderos/6090 rencontrer une fille ado site de rencontre indiens Ešte minulý týždeň Google predstavil na svojej aplikácií YouTube novú  verziu 5.7. Táto aktualizácia priniesla možnosť, presne si vybrať  úroveň kvality, ktorá nám najviac vyhovuje. Na výber sú : 144p, 240p, 360p, 720p – 480p v mnohých prípadoch chýba).

YouTube

Ale po posledenej aktualizácií niektorý používatelia začali hlásiť, že dokážu prehrávať video až v 1080p, čo doteraz možné nebolo. Google sa vyjadril, že prehrávanie videií v 1080p ešte nie je schopné priniesť do každého zariadenia, ale, ak dobre dopadne testovanie, v budúcnosti to bude možné. Skúste otvoriť na svojom mobile YouTube, a pozrite, aké máte nastavenia kvality. Ak ste našli 480p a 1080p stali ste sa beta testermi. Samozrejme, napíšte nám do diskusie, čo ste našli.

Zdroj : androidpolice

[app]com.google.android.youtube[/app]

 

       

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>