| AndroidHryAplikacie.sk | SK – CZ portál

Aplikácie Internet

WiFi Web Login – dajte zbohom otravným certifikátom

wwl tittle

Hnevá vás neustále zadávanie vašeho mena a hesla pri prihlasovaní do wi-fi chránenej pomocou nejakého certifikátu alebo inej bezpečnostnej ochrany? Nie, nemyslím teraz meno a heslo k samotnej wi-fi ale meno a heslo, ktoré zadávate až po pripojení na wi-fi v internetovom prehliadači. Tento systém využíva mnoho škôl alebo iných zariadení, aby sa obmedzil prístup neželaných hosťov. A práve tento problém za vás vyrieši táto skvelá aplikácia s príznačný názvom WiFi Web Login.

Aplikácia funguje na princípe, že raz sa prihlásite na svoj účet cez túto appku a už pri ďalšom prihlásení na wi-fi vás aplikácia sama automaticky prihlási. Osobne som skúšal niekoľko variácií takéhoto podobného programu, ale bohužiaľ som nenašiel nič 100% funkčné a zadarmo. A, bohužiaľ, ani  WiFI Web Login nie je zadarmo. Program je zadarmo na odskúšanie na 3 dni, potom už si musíte zakúpiť WiFi Web Login Activation v cene 1,22€. Avšak myslím si, že to nie je veľa a aplikácia za to stojí.

[app]co.uk.syslynx.wifiwebloginapp[/app]

[app]co.uk.syslynx.wifiwebloginappactivate[/app]

       

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>