| AndroidHryAplikacie.sk | SK – CZ portál

Aplikácie Nástroje

WiFi Auto Turn Off – “wifina” vám už baterku nevyšťaví!

wato tittle

Čo tak môže najviac “žrať šťavu” z batérie mobilného telefónu? Ak hovoríte alebo si myslíte, že zapnutá WiFi, tak máte úplnú pravdu. Práve zapnutá WiFi sa podieľa najviac na tom, že váš mobil trávi viac času na nabíjačke ako vo vašich rukách. A že ste tiež jední z tých, čo vždy zabudnú WiFi-nu vypnúť?

Tak nezúfajte! Presne tento problém rieši mini program s menom WiFi Auto Turn Off, ktorý k nám prichádza až z ďalekého Japonska, krajiny vychádzajúceho slnka.

V podstate v tejto miniatúrnej aplikácií nemusíte skoro nič nastavovať.  Po jej spustení si iba vyberiete, či sa má WiFi-na automaticky vypínať, keď odídete z dosahu miesta pokrytého WiFi signálom, resp. či sa má  zapnúť, keď mobil pripojíte na nabíjačku . Potom aplikácia bude už celkom sama pracovať a pri tom ani nezaberá veľa pamäte RAM.

 Proste je to veľmi “tichý” pomocník, ktorého oceníte. Ak trpíte vyššie zmieneným syndrómom ne-vypínania WiFi, tak sťahujte!

[app]jp.shinji.android.app.tool.wifiautooff[/app]

       

3 comments on “WiFi Auto Turn Off – “wifina” vám už baterku nevyšťaví!
  1. stanleyjr1978@gmail.com'Stanislav Drdoš on said:

    3g vyš?aví baterku omnoho viac než wifi. a ke? si nastavím rozumne synchronizáciu wifi doma ani nemusím vypína?. táto appka je úplne zbyto?ná.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>