| AndroidHryAplikacie.sk | SK – CZ portál

Aplikácie Informácie Zábava

Titanfall dostáva oficiálnu sprievodnú aplikáciu

o que são plataformas de opções binárias ligar valencia mujeres http://heartpearls.com/?mistyu=donde-encontrar-hombres-solteros-en-lima&759=6c https://stanleyspencer.org.uk/visilnica/biorere/3769 femme cherche amie pour sortie mon mari va sur des sites de rencontres que faire radiometric dating practice problems with answers http://www.camelotsduroi.fr/mimino/527 enter site rencontres rif Sprievodné Android/iOS aplikácie pre herné tituly sú dnes v kurze. Presne takú dostala aj aktuálna akčná pecka Titanfall. Jej sprievodná aplikácia je dostupná pre smartfóny s Androidom, iOS a Windows Phone. Z tejto strany je kompatibilita veľkorysá. Žiaľ, na strane druhej funguje iba s Xbox One verziou Titanfall. PC teda podporované nie je.

Obsah aplikácie má predovšetkým informačnú funkciu. Môžete sa niečo dozvedieť o univerze Titanfall (postavy, zbrane, mapy…). Nechýbajú ani interaktívne funkcie, ktoré priamo závisia od vášho postupu hrou (rôzne štatistiky, second-screen mapa v reálnom čase pre multiplayer…)

Sprievodná Titanfall aplikácia disponuje praktickými vychytávkami, len škoda, že sa nevyhnete tomu nekompromisnému obmedzeniu pre Xbox One.

[app]com.ea.game.titanfall_row[/app]

       

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>