| AndroidHryAplikacie.sk | SK – CZ portál

Aplikácie CZ/SK CZ/SK Aplikácie Informácie

Slovenská aplikácia: eVýsledky: skóre, tabuľky či štatistiky… to všetko máte poruke

Je jedno, či patríte medzi aktívnych alebo pasívnych fanúšikov športu. Ak vás skrátka nejaký veľmi zaujíma, nenecháte si ujsť aktuálne športové výsledky. Internet ponúka množstvo zdrojov, kde sa o nich dočítate, ale v našom prípade si priblížime skôr riešenie pre mobilné zariadenia. Je ňou slovenská aplikácia portálu eVysledky.com.

Ide o novinku vo sfére športových výsledkov a štatistík pod menom eVýsledky. Aplikácia prináša výsledky a štatistiky z 26 športov a viac ako 3000 rôznych súťaží, čo z nej robí jednotku na trhu v oblasti pokrytia športových výsledkov. Aplikácia prichádza so zaujímavým dizajnom a intuitívnym ovládaním. Nájsť tak aktuálne výsledky z hociktorej ligy je hračkou. Ponúka takisto aj unikátnu funkciu Moje zápasy, s ktorou môže užívateľ sledovať len ním vybrané tímy a hráčov z hociktorého športu na jedinom mieste v reálnom čase.

Tu je krátky prehľad toho, aké výhody aplikácia prináša:

  • rýchle a overené live výsledky z futbalu, ľadového hokeja, tenisu a 23 iných športov,
  • LIVE funkcia, s ktorou môže užívateľ sledovať iba aktuálne hrané zápasy z konkrétneho športu,
  • Moje zápasy prinášajú možnosť výberu zápasov obľúbených tímov a hráčov,
  • H2H štatistiky pre takmer každý šport a ligu,
  • detailné ligové tabuľky a rozlosovania všetkých pokrývaných športov,
  • komplexné štatistiky futbalových zápasov, o.i. zostavy, strelci gólov, karty a striedania
  • cenné informácie prinášané priamo live počas zápasov – napr. fiftín-po-fiftíne pri tenisových dueloch.

Čo sa skrýva za eVysledky.com?

Stránka je súčasťou svetovej siete webov pod hlavičkou FlashScore, ktorú tvorí viac ako 20 internetových stránok. Každá z nich sa zameriava na iný trh s tým, že prevažná miera z nich je situovaná v Európe. Celkovo viac ako 40 miliónov užívateľov si každý mesiac klikne na tieto stránky. Hlavným poslaním celého FlashScore tímu je vytvárať vysokokvalitné internetové portály, livescore servis, prinášať novinky zo sveta športu, štatistiky a inak so športom späté informácie, ktoré nielen pobavia, ale aj pomôžu. http://www.sricollege.edu.my/firetor/1965 online dating sites friends mujer busca hombre lima locanto teenage dating games online http://www.lavozdeldesierto.com.ar/tymochka/1889 dating sites haters eric mabius dating coach rencontres weight watchers http://www.capacuras.com/?rtyt=rencontre-avec-bella-thorne-et-zendaya&b2f=3a site de rencontre 100 gratuit quebec (zdroj: PR materiál od vývojárov)

[app]eu.livesport.eVysledky_com[/app]

       

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>