| AndroidHryAplikacie.sk | SK – CZ portál

Aplikácie CZ/SK Aplikácie Informácie

Slovenská aplikácia: CP.skratka – cestovné poriadky v prehľadnom a modernom UI

rencontre en ligne 4 sie sucht ihn dormagen http://www.sv-st-blasien.de/?sheldon=frauen-kennenlernen-zagreb&b99=1b cool dating profile descriptions chef marcela valladolid dating http://antonpavlenko.com/?evioter=dating-websites-for-early-20s&d53=51 eve for eve dating profitable binary options strategy named the sandwich click here femme rencontre homme france Známy internetový portál CP.sk ponúka rýchle a aktuálne informácie o cestovných poriadkoch. Pre pohodlnejšie používanie na mobilných zariadeniach je dispozícii aj mobilná aplikácia Cp.skratka, ktorú vytvoril slovenský vývojár Peter Bartoš. A takto je opisuje:

Často cestujete a vyhľadávate vlakové, autobusové spoje medzi rovnakými miestami? Beháte na MHD a nestíhate vyhľadať najbližšie spoje? cp.skratka je minimalistická aplikácia, ktorá zjednodušuje vyhľadávanie dopravných spojov. Uložte si vaše trasy a jedným klikom zobrazte najbližšie spojenia. V detaile je možné zobraziť trasu spojov a aj meškanie vlakov.

Aplikácia sa vyznačuje jednoduchým, prehľadným užívateľským rozhraním. Hneď po spustení ponúka vaše uložené spoje, ktoré je možné vyhľadať jediným kliknutím. Spoje sa dajú pridávať, upravovať, preusporiadať. Na druhej karte sa nachádza vyhľadávanie spojov ručným zadaním. Aplikácia zjednodušuje zadávanie zastávok pomocou automatického dopĺňania.

Aplikácia vyžaduje pripojenie k internetu, keďže zobrazuje stránky portálu cp.sk, ktoré sú dostupné cez rozhranie sprístupnené prevádzkovateľom portálu INPROP (www.inprop.sk). Spoje sú vždy aktuálne, podľa dát dostupných na portáli.

Pokiaľ máte nápady ako zlepšiť aplikáciu, autor určite uvíta, ak mu ich aj pošlete (ahoj@peterbartos.sk).

[app]sk.peterbartos.cp.skratka[/app]

       

3 comments on “Slovenská aplikácia: CP.skratka – cestovné poriadky v prehľadnom a modernom UI

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>