| AndroidHryAplikacie.sk | SK – CZ portál

Aplikácie Informácie S Zábava Životný štýl

S týmito aplikáciami budete mať prehľad o dianí na Majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji

Každý správny fanúšik hokeja určite vie, že už zajtra (3. mája 2013) začínajú Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji. Ak ste majiteľmi Android zariadení a navyše fandíte aj hokeju, môžete sa na týchto pár dní vyzbrojiť jednou z uvedených aplikácií, ktoré vám určite pomôžu mať výsledky zo všetkých zápasov neustále po ruke, budete môcť sledovať váš obľúbený tím a možno sa vám tak podarí aj predísť nejednej hádke s priateľmi v krčme.

Veríme, že každý si z týchto aplikácií dokáže vybrať tú, ktorá mu bude vyhovovať čo najviac.

2013 IIHF powered by ŠKODA

Ide o oficiálnu aplikáciu pre MS v hokeji. Ponúkne veľmi jednoduché a prehľadné prostredie a real-time herné štatistiky. Nechýbajú tu ani notifikácie, ktoré vás upozornia na začiatok zápasu, strelený gól, vylúčenie a podobne.

[app]com.iihf.androidguide&hl=sk[/app]

osporte.sk

O športe vám prináša komplexnú športovú aplikáciu. Nejde teda o aplikáciu, ktorá by sa zameriavala výlučne iba na hokej. Súčasťou aplikácie je aktuálne športové spravodajstvo, livescore výsledkový servis, tabuľky, video sekcia a notifikácie na výsledky obľúbených tímov. S aplikáciou o športe máte športový svet stále na dosah. Aplikácia je v slovenskom jazyku.

[app]sk.dynatech.android.iihf2011&hl=sk[/app]

Šport.sk – výsledky

Aj v tomto prípade ide o komplexnú aplikáciu s online výsledkovým servisom, ktorý je prehľadne usporiadaný po hracích dňoch, vrátane tabuliek, štatistík a vyhľadávania. Aplikácia je v slovenskom jazyku.

[app]sk.sport.android.app&hl=sk[/app]

LIVE Score SofaScore

Aj táto aplikácia sa zameriava okrem hokeja na množstvo iných športov. Taktiež tu nechýbajú upozornenia na rôzne udalosti, ktoré sa týkajú vašich obľúbených tímov.

[app]com.sofascore.android[/app]

Ak poznáte ďalšie podobné aplikácie, ktoré by poskytli výsledky zápasov z MS v hokeji, neváhajte a napíšte nám ich názov do komentárov. Možno tým pomôžete našim čitateľom, ktorým nie celkom vyhovujú naše tipy.

       

One comments on “S týmito aplikáciami budete mať prehľad o dianí na Majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>