| AndroidHryAplikacie.sk | SK – CZ portál

Aplikácie CZ/SK CZ/SK Aplikácie Nástroje Recenzie aplikácii S

Recenzia: slovenská aplikácia Snap Clap – odfoťte sa aj bez fotografa

Na Android k nám nedávno zavítala slovenská aplikácia Snap Clap, ktorá zožala obrovský úspech na platforme iOS. V niektorých krajinách dokonca predbehla také aplikácie, ako YouTube, Instagram či Snapchat. Aplikáciu Snap Clap vytvoril slovenský vývojár Dávid Šproch. My sa teraz pozrieme na funkcionalitu verzie pre Android.

Snap Clap pre Android je veľmi jednoduchá, ale funkčná aplikácia. Jej účel je totožný s iOS verziou a veľa rozdielov medzi nimi určite nenájdeme. Snap Clap by sa jednou vetou dala charakterizovať takto: aktivácia spúšte fotoaparátu po detekcii zatlieskania. Niektoré smartfóny takouto funkciou už disponujú. Snap Clap je aplikácia určená pre tú druhú skupinu.

Asi ste sa už vyskytli v situácii, kedy ste mali v pláne urobiť skupinovú fotku. Každý ale chcel byť na fotke prítomný a tak vznikol problém, kto stlačí spúšť. Áno, existuje možnosť samospúšte, ale určite je praktickejšie, ak sa táto spustí až po nejakom príkaze – v prípade Snap Clap to je zatlieskanie. Následne sa spustí odpočítavanie (2,4 alebo 6 sekúnd) a až potom dôjde k aktivovaniu spúšte.

Výhodou aplikácie je dobre nastavená citlivosť zaznamenávania zvuku. Funguje dobre aj v exteriéry pri slabšom vetre. Ak je okolie tiché, v závislosti od kvality mikrofónu vášho smartfónu tento zaznamená tlesknutie až na 25 metrov. Často sa stáva, že do prírody si nenosíte statív a tak vám musí poslúžiť nejaký kameň/strom. Avšak položenie smartfónu do fixovanej polohy môže byť problematické a keď sa vám to už podarí, aj tak musíte stlačiť samospúšť a poloha telefónu sa opäť môže narušiť. Ak máte Snap Clap, telefón stačí umiestniť a potom už iba zatlieskať.

Užívateľské rozhranie Snap Clap je nesmierne jednoduché. Podobá sa na prostredie klasickej aplikácie pre fotenie. Nechýbajú nastavenia pre (ne)zobrazovanie mriežky, časovanie, blesk či predný/zadný fotoaparát. Poteší aj možnosť manuálneho nastavenia citlivosti.

Snap Clap je malá jednoduchá aplikácia, ktorá si svoju stanovenú úlohu plní veľmi dobre. Ak sa skrátka chcete fotiť až po zatlieskaní, aplikácia vám rada vyhovie. http://asiaautomotive.com.sg/macros/6393 cherche homme musulman celibataire http://brightlightsdiscipleship.com/pilylkin/2313 rencontre athlétisme maternelle http://www.tbsblaw.com/altaver/3208 http://www.livingislam.co.za/vilki/2043 quelle phrase d'accroche sur un site de rencontre follow site free speed dating london http://huntersneeds.net/rigaro/5480 Záverečné hodnotenie: 5/5.

[app]com.davidsproch.snapclap[/app]

       

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>