| AndroidHryAplikacie.sk | SK – CZ portál

Aplikácie Biznis Recenzie aplikácii S

Recenzia: CloneBoard – premietanie vašich náčrtov z Android zariadenia na PC v reálnom čase

starstruck rencontre avec une star disney channel Ak často pracujete s údajmi, ktoré potrebujete prezentovať svojim klientom alebo spolupracovníkom, často siahnete po vopred pripravenej prezentácii. Pokiaľ nemáte čas na jej zhotovenie alebo skrátka preferujete pružnejšiu demonštráciu vašich myšlienok a nápadov, mohli by ste oceniť jednoduchú aplikáciu CloneBoard.

chat rencontre 63 Z vášho smartfónu/tabletu spraví kresliace zariadenie, ktoré streamuje vami vytvárané náčrty do prehliadača na PC. To všetko v reálnom čase. Jednoducho povedané, zrkadlí dianie na displeji smartfónu/tabletu na monitor PC. Nastavenie aplikácie by ste mali zvládnuť rýchlo. Smartfón aj PC musia byť pripojené k internetu na rovnakej WiFi sieti. Do lišty prehliadača napíšete url, ktoré vygeneruje aplikácia v smartfóne. Nezabudnite na port 8080.

http://crockeryindia.org/?viloperty=site-de-rencontre-la-reunion-974&63e=ca 2013-04-24_23-00-28

visit this web-site Prvotná fáza nastavenia je bezproblémová na tabletoch a na smartfónoch s vyšším rozlíšením displeja. Avšak na rozlíšení 540×960 pixelov (a menej) sa nekorektne zobrazuje aplikáciou generované URL s IP adresou, takže si ju nemáte ako skopírovať. Aplikácia je tým pádom nefunkčná. Taktiež platí, že aplikácia v podstate stráca nejaký hlbší význam na malom displeji bežných smartfónov. Rozhodne ju odporúčam skôr pre tablety.

rencontre mx5 Na prázdnej bielej ploche si môžete kresliť čo len chcete. Možnosti sú ale dosť obmedzené – dá sa zmeniť len hrúbka a farba pera. Úplne napravo je tlačidlo pre kompletné vymazanie obrazovky. Náčrt je možné uložiť ako obrázok. Zrkadlenie je plynulé bez zásekov.

dating a femme guy clone-on-screen-1

rencontre homme serieux flers CloneBoard je zaujímavá aplikácia, ktorej hlavným znakom je jednoduchosť a účelnosť. To je ale zároveň aj jej nedostatkom, pretože možnosti kreslenia sú dosť chabé. Autori taktiež akosi pozabudli, že existujú aj displeje s nižším rozlíšením a úplne by stačilo, keby sa adresa s IP dala natiahnuť. Aplikácia je v dvoch verziách –  lite a platenej. Varianta zadarmo obsahuje reklamy, tá platená ich už nemá. Určite si najprv vyskúšajte free verziu, aby ste sa ubezpečili, či vám funguje korektne. Hodnotenie 3/5.

lieux rencontres 34 [app]com.cloneboardinc.cloneboard[/app]

http://adetacher.com/misroe/jisdr/3871 [app]com.cloneboardinc.cloneboardlite[/app]

rencontre citation skyrock (zdroj titulného obrázku: androidtapp.com)

       

2 comments on “Recenzia: CloneBoard – premietanie vašich náčrtov z Android zariadenia na PC v reálnom čase

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

buy coursework academic essay writing pay someone to write my paper professional essay writers
buy a custom essaypapers writing helppapers writing helpwriting thesispapers writing helppapers writing help