| AndroidHryAplikacie.sk | SK – CZ portál

Aplikácie Nástroje

PrintHand Mobile Print – tlačíme dokumenty z Androidu

phm tittle

Určite ste sa niekedy zamýšľali nad tým, či je možné tlačiť priamo z vášho Android zariadenia rôzne dokumenty alebo fotky. Vďaka šikovnému programu menom PrintHand Mobile Print je to viac ako možné. Skúšal som viacero podobných programov, ale kvalitu PrintHand Mobile Print nedosahovali ani zďaleka. Tento program je veľmi jednoduchý, stačí na vašej pamäťovej karte vyhľadať foto alebo dokument, ktorý chcete tlačiť, zvolíte  papier, šírku a výšku alebo formát dokumentu a už len tlačíte.  Aplikáca ponúka tiež tlač internetových stránok, kontaktov, kalendárov… Tlačiť môžete buď pomocou pripojenej tlačiarne k vášemu Android zariadeniu cez USB alebo cez Wi-Fi zdieľanú tlačiareň.

Avšak ak vaša tlačiareň nepodporuje ani jednu z hore spomínaných možností, je tu ešte príležitosť tlače z Cloudu a vedzte, že s takouto pomocou budete môcť tlačiť vďaka internetu cez ktorúkoľvek tlačiareň. Aby sa to dalo, treba mať na  PC s pripojenou tlačiarňou nainštalovaný webový prehliadač Chrome a tiež musíte svoju tlačiareň prihlásiť  do Google Cloud Print. V podstate to nie je nič ťažké, iba sa pridŕžate jednotlivých krokov a dodržujete pokyny. Službu nájdete na internetovej adrese: http://www.google.com/cloudprint/learn/index.html .

Ak občas píšete niečo viac aj na tablete a už vás unavuje neustále presúvanie dokumentov z Androidu do počítača alebo naopak, tak PrintHand môže byť tým pravým orechovým.

[app]com.dynamixsoftware.printhand[/app]

       

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>