| AndroidHryAplikacie.sk | SK – CZ portál

Aplikácie Nástroje

No Screen Off – obrazovka bez vypínania?

nso tittle

 

Vždy ma veľmi naštvalo, keď pri odpisovaní niečoho z displeja smartfónu  sa mi po chvíli sama vypla obrazovka.  Tak som sa pustil do hľadania nejakého veľmi jednoduchého programu na dočasné deaktivovanie vypínanie obrazovky. Po pár minútach som natrafil na celkom vyhovujúcu appku menom No Screen Off. Spĺňala všetky moje požiadavky, aké som chcel, aby daný program mal.

Aplikácia No Screen Off veľmi jednoduchá a na deaktivovanie automatického vypínania obrazovky vám postačí iba spustiť program a funkciu vypínania deaktivovať  alebo to môžete vykonať tiež pomocou jednoduchého  widgetu, ktorý  máte možnosť pridať na vašu plochu. Ak vypínanie obrazovky vypnete/zakážete, tak sa vám hore na lište objaví ikonka, ktorá to indikuje. Program je úplne zadarmo, a ak máte problém podobný môjmu, tak s appkou budete zaručene spokojní.

[app]com.k2.no.screen.off[/app]

       

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>