| AndroidHryAplikacie.sk | SK – CZ portál

Aplikácie Internet Nástroje

My Data Manager – majte prehľad, koľko dát sťahujete

Máte obmedzený internet a cítite sa niekedy stratení, keď neviete, koľko dát ste prečerpali? S programom My Data Manager budete mať všetky vaše sťahované a aj odosielané dáta pod dohľadom. Na začiatku si jednoducho nastavíte, kedy začína nové vyúčtovacie obdobie, objem vašich predplatených dát a program jednoducho pracuje a počíta všetky prenosy oboma smermi.

Aplikácia rozlišuje medzi dátami prenesenými z Wi-fi a  dátami z mobilu, takže keď potrebujete vedieť, koľko dát ste premrhali cez mobilný internet, jednoducho zvolíte Mobile a vidíte iba dáta prenesené mobilným internetom. Program vás dokonca upozorní, keď prekročíte vaše predplatené dáta.

Potrebujete vedieť, čo vám dáta “žerie” najviac? Žiadny problém! Vďaka užívateľskému prívetivému prostrediu ľahko zistíte, ktorá aplikácia využíva internet najviac a presne koľko dát. Všade máte k dispozícii jednoduché, ľahko pochopiteľné grafy a históriu, takže sa môžete vrátiť späť aj o 10 dní a pozrieť sa, koľko ste daný deň minuli. Určite vás poteší aj graf, ktorý hovorí o tom, koľko priemerne dát miniete za deň, týždeň alebo mesiac.

Ak patríte k ľuďom, ktorí neustále “vyvaľujú” oči na svoje účty za internet, tak táto aplikácia sa stane vaším záchrancom. Obetujte 1,5 mb dát a stiahnite si tohto super pomocníka.

[app]com.mobidia.android.mdm[/app]

       

2 comments on “My Data Manager – majte prehľad, koľko dát sťahujete

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>