| AndroidHryAplikacie.sk | SK – CZ portál

Aplikácie Multimédia Novinky

Google Play Filmy dostupné na Slovensku aj v Čechách

http://boersenalltag.de/blog/post/2009/07/21/beta-systems-angebliche-gruende-fuer-vorstandsabberufung-sind-falsch/index.html jennylyn mercado dating history rencontre tana conocer gente republica dominicana source los mejores libros para ligar mujeres site de rencontre adolescent nord rencontre ugine rencontre fcg mujeres solteras catolicas Google od dnešného dňa rozšíril zoznam krajín, v ktorých vo svojom virtuálnom obchode okrem aplikácií hier a hudby ponúka aj filmy. Okrem Slovenska a Česka, od dnešného dňa filmy kúpite aj v Albánsku, Argentíne, Arménsku, Azerbajdžane, Bielorusku, Chorvátsku, Estónsku, Kazachstane, Kirgizsku, Laose, Litve, Lotyšsku, Moldavskej republike, Poľsku, Grécku, Tadžikistane, Thajsku, Turkmenistane a Uzbekistane.

K filmom sa budete môcť prepracovať či už cez aplikáciu ako aj pomocou desktopového rozhrania. Avšak, ceny sú poriadne “mastné”. Napríklad, film Lego príbeh kúpite za 13,99 €, čo je pre našinca väčšinou neprijateľná cena. Používatelia si film môžu požičať na 30 dní, alebo si ho kúpiť a mať k nemu neobmedzený prístup. V ponuke filmov nájdeme produkcie veľkých medzinárodných filmových štúdií ako Universal, Paramount Pictures, Warner Bros, 20th Century Fox, Sony Movies.

Každopádne, novinka je určite krok vpred. Možno už čoskore kúpime v obchode Play aj knihy, čo je napríklad u našich českých susedov bežná záležitosť.

Zdroj : androidcentral.com

[app]com.google.android.videos[/app]

       

3 comments on “Google Play Filmy dostupné na Slovensku aj v Čechách
  1. martinsvingal@gmail.com'Martin Švingál on said:

    No ja som si tie filmy všimol včera a myslím si ,že to nieje také strašné, tie ceny sú vysoké ,ale zase načo budete kupovať film ked si ho môžete požičať? A tie ceny okolo 2.99 3.99 by som kľudne zaplatil. V kine som nebol už veľmi dlho ,ale myslím ,že tam su ceny aj o čosi vyššie ako na GP. A taktiež si ten film nekupite. Keď si predstavím , že som niekde mimo domu a chcem si pozrieť nejaký konkrétny film ,no neviem ho nikde na nete nájsť tak by som do toho išiel. Ale je to vec názoru a aj bankového konta, pretože niekedy som na tom tak ,že by som si nemohol dovolit ani keby stál film 0,15€ :D

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>