| AndroidHryAplikacie.sk | SK – CZ portál

Aplikácie Informácie Životný štýl

Distiller – luxusná informačná aplikácia pre priaznivcov kvalitnej whisky

fille rencontre dakar citas online app dating a gay man with asperger's see http://adamsisco.com/?mikity=rencontres-seniors-83&4f6=75 frankfurt männer kennenlernen enter site recherche femme enceinte 2015 dating 20 years older guy source link Aplikácie pre Android sú nesmierne variabilné a po troche hľadania takmer vždy nájdete presne takú, ktorá odráža váš záujem o niečo. Veľmi špecifickou aplikáciou je aj novinka Distiller, ktorú ocenia fanúšikovia kvalitnej whisky.

Distiller sa zaoberá luxusnými i menej luxusnými druhmi tohto alkoholického nápoja, pričom ale všetky majú istú úroveň kvality. Nájdete tu množstvo značiek whisky po celom svete s podrobnými informáciami. História, spektrum chuti, hodnotenie, cena, základné informácie – to všetko tam je. Dokonca si môžete prečítať aj o tom, či sa má názov písať ako “whisky” alebo “whiskey”. V prípade, že si nejakú whisky chcete kúpiť, pomôžu vám recenzie od užívateľov.

Bonusom je skvele spracované užívateľské rozhranie, ktoré má luxusný nádych korešpondujúci s obsahom.

[app]com.distiller.distiller[/app]

(phonearena.com)

       

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>