| AndroidHryAplikacie.sk | SK – CZ portál

Aplikácie Recenzie aplikácii UI&wallpapery Widgety

Recenzia: Chameleon Launcher pre tablety

rencontre glomel enter here herpes dating alabama enter site ligar gratis en bahГ­a blanca recherche femme de menage macon http://www.ms-schein.de/salo/7279 zootiere kennenlernen dating aspen colorado Dnes sa pozrieme na Chameleon Launcher. Tento launcher je určený pre tablety, a podľa môjho úsudku sa  dá plnohodnotne využiť len na minimálne 7″ zariadení.

Prostredie

Takže, výrobca sa chváli tým, že ide o najintuitívnejšie ovládanie tabletu a zároveň aj najjednoduchšie. Ďalej sa chvália tým, že je aj najkrajšie. To je ale subjektívny názor, pretože šikovný človek si vie prispôsobiť plochu tak, aby vyzerala ešte aj krajšie ako v tomto launcheri. S tým, že Chameleon Launcher ponúka najjednoduchšie ovládanie, sa dá súhlasiť čiastočne.

Je naozaj jednoduché, ako sa tam pekne dajú pridávať jednotlivé súčasti. Povedal by som, že keby boli trochu menej priehľadné okienka užív. rozhrania, tak by sa všetko podobalo na Windows 8. Avšak sú úplne priehľadné, pekne vytieňované a na vrhnej strane má každé jedno okienko pekný farebný pásik. Všetko tak pôsobí veľmi jednotne.

 

Dostupnosť a widgety

Launcher nie je na PlayStore veľmi dlho, dá sa považovať za StartUp. Dostupnosť original Chameleon Launcher widgetov nie je na tom až tak dobre. Je ich naozaj pomerne málo. No vývojári tvrdia, že stále pracujú na nových a pohodlnejších widgetoch a nezostáva nám nič iné, len im veriť a dúfať, že proste nezaháľajú.

Prostredie

Prostredie je naozaj intuitívne a veľmi pekné. Máte k dispozícii viaceré widgety, a to napríklad k RSS, Facebook, Twitter alebo Google Plus. To sú sociálne widgety. Ale samozrejme máme aj widgety, ktoré sú “základné”, a to sú napr. hodinky, počasie, rýchla zmena nastavenia a podobne. Následne pridávam aj screen z plochy na mojom tablete, ktorý má 10 palcov.

Screenshot_2013-01-12-17-22-25

Záver

Na záver by som dodal, že Chameleon Launcher je aplikácia podarená, no určite treba spomenúť, že ponuka widgetov určená pre tento launcher je trochu slabšia. Všetko teda závisí od vývojárov a noviniek, ktoré do aplikácie pridajú.

Screenshot_2013-01-12-17-22-49

[app]com.chameleonlauncher[/app]

       

One comments on “Recenzia: Chameleon Launcher pre tablety
  1. sddfdsf@dfgfg.fg'target on said:

    škoda že je taký drahý hne? by som vyskúšal. a warez si nechcem ?aha? pretože launcher to je celkom ve?ká appka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>