| AndroidHryAplikacie.sk | SK – CZ portál

Aplikácie Nástroje Návody S

All In One Remote – diaľkové ovládanie počítača + návod

meilleur application site de rencontre http://yankalillabakery.com.au/?kramarew=mujer-latina-soltera&ea9=be follow watch go to link source site source site rencontres musicales irlandaises tocane 2014 single frauen die УЄltere mУЄnner suchen site de rencontre amerique du sud

Určite ste každý premýšľali alebo vám aspoň napadlo, či by sa nedal váš stolný počítač alebo notebook ovládať na diaľku vaším Android zariadením. A odpoveď je veľmi prostá. Áno dal! S programom All In One Remote je to veľmi jednoduché a hlavne funkčné! Tento program môžete použiť na ovládanie myši počítača, klávesnice alebo simulovanie herného gamepadu. Program obsahuje aj ovládanie niektorých programov, ako napríklad Windows Media Player, VLC Player, Winamp alebo Power Point. Program dokonca obsahuje aj File Manager na otváranie súborov a zložiek vo vašom PC. Takto si pomocou All In One Remote vyhľadáte film, ktorý chcete pozerať, spustíte a ovládate hlasitosť, zastavovanie… bez toho aby ste sa čo i len dotkli PC.

Jediné čo potrebujete je stiahnuť aplikáciu do vášho Androidu a server program do počítača. Pripojenie a ovládanie prebieha pomocou Wi-fi alebo Bluetooth. Avšak Bluetooth pripojenie sa mne osobne nepodarilo spojazdniť.  Sám som otestoval všetky aspekty programu a musím povedať, že funguje bezchybne! Možno iba gamepad má dlhšiu odozvu cez Wi-fi, takže akčné hry sa stávajú nehrateľné. Pokročilí užívatelia ocenia tvorbu vlastných ovládacích prvkov. Táto tvorba nie je náročná a pozostáva iba z umiestňovania tlačidiel a následného “naprogramovania” toho čo majú robiť alebo aká klávesa sa má stlačiť.

Aby nemal nikto problém uviesť program do správneho chodu, spísal som jednoduchý návod:

1.  Stiahneme a nainštalujeme aplikáciu do vašeho androidu. (Link dole)

2. Stiahneme a rozbalíme zo zipu server aplikáciu pre PC. (http://dl.dropbox.com/u/21297365/AioServer3.0.zip)

3. Spustíme aplikáciu v Androide a aj server program v PC.

4. V Android aplikácií klikneme v pravo hornom rohu na ozubené koleso.

5. Vyberieme Connection type a zvolíme WiFi.

6. V Connection settings (ozubené koleso) vyberieme ešte WIFi PC IP a opíšeme IP adresu z obrazovky počítača (4. riadok začínajúci WiFi:). Presnejšie opíšeme čísla začínajúce  v zátvorke až po anglické slovíčko or (napr.: 192.168.1.34)

7. V Android aplikácií All In One Remote sa vrátime na úvodnú obrazovku a dole v ľavom rohu dáme Connect.

8. Hotovo, môžete vybrať  typ ovládania a veselo ovládať váš počítač (ak sa nepripojíte, deaktivujte bránu firewall, ktorá môže ovládanie pomocou Wi-Fi blokovať.)

[app]com.allinoneremote[/app]

 
       

10 comments on “All In One Remote – diaľkové ovládanie počítača + návod
  • marek.bujko@facebook.com'XDA Developers (CZ+SK) on said:

   ?o má DroidMote naviac ako ostatné softy na ovládanie?
   - Multitouch Touchpad pre podporu dotykoviek
   - Scroll, Rotate a zoom pomocou dvoch prstov
   - Multitouch Gamepad
   - Multiaxis Joystick s accelerometer datami
   - Plná podpora analog joystick funkcií

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>